Aktualności

ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA - eBOK

Oddajemy do użytkowania zmodernizowane Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) Zakładu Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. pod adresem ebok.zim.com.pl.

Korzyści płynące z użytkowania serwisu eBOK Zakładu Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Mikołowie są następujące:

 

  1. WYGODNY I SZYBKI

Serwis jest łatwy i praktyczny w użyciu. Umożliwia nieograniczony i szybki dostęp do e-faktur, umów, odczytów i innych dokumentów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

 

  1. BEZPIECZNE I EKONOMICZNE

System wyposażony w mechanizm kopii zapasowej eliminuje ryzyko utraty dokumentów. Rezygnacja z przechowywania faktur w wersji papierowej daje dużą oszczędność miejsca.

 

  1. EKOLOGICZNE

Przejście z faktur tradycyjnych na elektroniczne to rozwiązanie korzystne dla środowiska. Dzięki e-fakturom zostaną zmniejszone zużycia wody i energii podczas przetwarzania papieru oraz ograniczona wycinka drzew w Polsce.

 

Dostępna jest również wersja na urządzenia mobilne z systemem Android. Po zalogowaniu się z urządzenia mobilnego do eBOK na stronie internetowej https://ebok.zim.com.pl, pojawi się powiadomienie o możliwości instalacja aplikacji mBOK.


ZAWIADOMIENIE

Rozpoczęły się roboty budowlane związane z przebudową sieci wodociągowej wraz z odejściami do budynków w ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Mikołowie.

W ramach prac budowlanych przeprowadzanych przez firmę Wyrobek Sp. z o.o. z siedzibą w Rudołtowicach zostanie wymieniona główna siec wodociągowa oraz przyłącza do budynków znajdujących się w rejonie ulicy Marii Skłodowskiej – Curie. Prace przeprowadzane są na większości zakresu w technologii bezwykopowej, by maksymalnie zmniejszyć potencjalne utrudnienia dla mieszkańców. Po skończonych robotach instalacyjnych zostanie odtworzona konstrukcja drogi. Po zakończeniu inwestycji Gmina Mikołów wykona nową nawierzchnię na całym przebiegu ulicy Skłodowskiej-Curie tj. od ul. Bielskiej do ul. Pszczyńskiej.

Realizację tej inwestycji przewidujemy na koniec maja tego roku, jednocześnie prosimy Państwa o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogą wystąpić podczas wykonywania prac budowlanych.


ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody i z tej okazji rozpoczynamy cykl wpisów zachęcających do picia wody z kranu, czyli Mikołowską Kranówkę!
Dlatego zaczniemy od kluczowego pytania "Jak mogę zaoszczędzić pieniądze pijąc Mikołowską Kranówkę?"
Jednym z prostszych sposobów jest rezygnacja z butelkowanej wody na rzecz picia tej z kranu. Twoja kieszeń z tego powodu bardzo się ucieszy!
Przejdźmy do faktów!
Koszt 2 litrów butelkowanej wody wynosi średnio 2,00 zł, z kolei koszt takiej samej ilości Mikołowskiej Kranówki wynosi tylko 1,60 grosza. Kranówka jest więc 125 razy tańsza od 2 l wody butelkowanej.
Idealny i prosty sposób na oszczędzanie pieniędzy!
Czy mamy pewność, że woda z kranu jest zdatna do picia?
Najlepszym dowodem na to, że Mikołowska Kranówka jest 100% bezpieczna dla zdrowia, są dokonywane niezależne kontrole Powiatowego Inspektora Sanitarnego.
Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Mikołowie rzetelnie monitoruje jakość wody w całej gminie zlecając akredytowanemu laboratorium przeprowadzenie regularnych badań wody w Mikołowie, w tym badań mikrobiologicznych wskazujące czy woda jest zdatna do picia.
Woda w Mikołowie to przede wszystkim wysoka jakość, która spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa określone przez Ministerstwo Zdrowia, a także Światową Organizację Zdrowia (WHO).
Badania wyraźnie wskazują, że woda z kranu zawiera łatwe przyswajalne i cenne dla naszego organizmy pierwiastki: wapń, magnez, fosfor czy potas. Chcemy zwrócić uwagę, że właśnie wapń i magnez są odpowiedzialne za kamień osadzający się w czajniku, który często niestety (!) mylnie uznajemy za przejaw niskiej jakości wody.
Decydując się na picie Mikołowskiej Kranówki, nic nie tracimy, a możemy sporo zyskać finansowo i zdrowotnie!

Link do FB


ZAWIADOMIENIE

Zarząd Zakładu Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. informuje,

iż w dniu 15.04.2022 r. zakład będzie czynny w godz. 7.00 - 12.00


 UWAGA PRACA !!!

 Burmistrz Mikołowa ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze inspektora w Wydziale Inwestycji, Utrzymania Infrastruktury i Usług Komunalnych - w Referacie Inwestycji 
Szczegóły znajdą Państwo tutaj 

KOMUNIKAT

!!Szanowni Państwo!!

W obecnie panującej sytuacji, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności
i dokładne weryfikowanie wiadomości SMS oraz e-mail jakie Państwo otrzymują.

Przypominamy, iż nasza Spółka nie wysyła wiadomości e-mail/SMS dotyczących dodatkowych dopłat do faktur realizowanych poprzez dołączony link przekierowujący na stronę płatności.

Zwracamy Państwa uwagę ,iż od stycznia bieżącego roku ze względu na modernizację systemu iBOK/eBOK, wysyłka faktur następuje na adres mailowy klientów zarejestrowanych w iBOK/eBOK z adresu: ebok@zim.com.pl.
 
Ważne informacje

Godziny przyjmowania klientów: poniedziałek: 7.00 - 16.00; od wtorku do czwartku: 7.00 - 15.00;                                                           piątek: 7.00 - 14.00;
Numery rachunków bankowych: MBS Mikołów 33 8436 0003 0000 0010 7982 0001
 ING Bank Śląski o/Mikołów 69 1050 1634 1000 0022 0678 0153

Informacje o sposobie regulowania należności