Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego

eBOK

Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. przedstawia korzyści płynące z użytkowania  Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK):

Oszczędność

Stawka abonamentowa e-faktury za dostawę wody i odbiór ścieków jest niższa dla klientów zarejestrowanych w systemie eBOK! 

W skali roku to oszczędność 39 zł.

Błyskawiczna zapłata

W systemie eBOK funkcjonuje opcja szybkiej płatności, która pozwala w prosty sposób wykonać przelew bankowy lub płatność za pomocą systemu BLIK i karty kredytowej.

Swoboda

System eBOK umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich swoich e-faktur, umów, odczytów i innych dokumentów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo każdą fakturę można zobaczyć i wydrukować z dowolnego urządzenia niezależnie od pory dnia.

Wygoda

System jest łatwy i praktyczny w użyciu, a co szczególnie przydatne, posiada funkcję powiadamiania klienta o zbliżającym się lub przekroczonym terminie zapłaty poprzez SMS lub e-mail.

Bezpieczeństwo

System wyposażony w mechanizm kopii zapasowej, co eliminuje ryzyko utraty dokumentów oraz posiada zabezpieczenia, aby e-faktura nie trafiła w niepowołane ręce. Rezygnacja z przechowywania faktur w wersji papierowej daje dużą oszczędność miejsca i mniejsze ryzyko ich zgubienia.

Ekologia

Zmiana faktur tradycyjnych na elektroniczne to rozwiązanie korzystne dla środowiska. Zostaje zmniejszone zużycia wody i energii podczas przetwarzania papieru oraz ograniczona zostaje wycinka drzew. Ograniczony jest także proces wytwarzania śladu węglowego dzięki braku konieczności dostarczania faktur pod wskazany adres.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś na: ebok.zim.com.pl

do góry