Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego
08/03 2023
#Aktualności

Wodociągowcy ZIM rozpoczęli wymianę wodomierzy głównych

Informujemy, że rozpoczął się okres wymiany legalizacyjnej głównych wodomierzy w domach naszych Klientów. Zadanie będzie realizowane przez pracowników Zakładu Inżynierii Miejskiej od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 – 19:00. Usługa jest bezpłatna. Mieszkańcy proszeni są o umożliwienie dostępu do wodomierzy. 

Czym wyróżniają się pracownicy ZIM?

Warto wiedzieć, że pracownicy Zakładu Inżynierii Miejskiej w Mikołowie nie wchodzą do mieszkań i domów mieszkańców bez wyraźnej przyczyny. Nasza załoga zawsze porusza się oznakowanym samochodem, mając roboczą odzież z emblematami Spółki i imienny identyfikator.

 

Pracownik ZIM posiada imienny identyfikator, roboczą odzież z emblematami ZIM Sp. z o.o. oraz porusza się oznakowanym samochodem. Bez zgody właściciela nie jest uprawniony do wejścia na posesję.

Weryfikacja tożsamości pracownika ZIM

W przypadku jakichkolwiek Państwa wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Eksploatacji Sieci Wod. – Kan. tut. zakładu, pod numerem tel. 32 218 02 10, 32 218 05 69 lub 32 226 21 05, w celu weryfikacji tożsamości pracowników.

Rozmawiać z najbliższymi o możliwych zagrożeniach

W walce z oszustami niezmiernie ważne i skuteczne są też zwykłe rozmowy z najbliższymi o prawdopodobnych zagrożeniach. Przekazujmy informacje o metodach działania oszustów innym, szczególnie seniorom. Prosimy również o zgłaszanie policji informacji o podejrzanych osobach, które pojawiły się w okolicy klatki schodowej, mieszkania lub posesji.

 

do góry