Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego
21/09 2023
#Edukacja #Kampania oszczędzaj wodę 2023

Zapraszamy mikołowskich przedszkolaków do udziału w konkursie plastycznym "Oszczędzam wodę, bo kocham przyrodę"

Celem konkursu "Oszczędzam wodę, bo kocham przyrodę" jest kształtowanie postaw i przyzwyczajeń proekologicznych wśród najmłodszych, upowszechnienie wiedzy na temat oszczędzania wody, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz inspirowanie do aktywności twórczej i proekologicznej.

Konkurs plastyczny jest adresowany do dzieci w wieku 3-6 lat, a w ramach konkursu zostały wyodrębnione dwie kategorie wiekowe uczestników:

  • 3-4 lata
  • 5-6 lata

Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizator przyzna w każdej z wymienionych kategorii nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.

Każdy opiekun przedszkolaka chcącego wziąć udział w konkursie plastycznym musi zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić załączniki do tego regulaminu. Link poniżej.

 

Regulamin Konkursu Plastycznego „Oszczędzam wodę, bo kocham przyrodę” dla PRZEDSZKOLAKÓW

Prace plastyczne można składać w placówce, do której należy uczestnik. Dyrekcje przedszkoli zostały poinformowane o odbywającym się konkursie, a także został im przesłany jego regulamin wraz z wszystkimi załącznikami. Dzięki czemu mogą Państwo zapoznać się z dokładnymi zasadami konkursu również w przedszkolach swoich pociech.

Nie możemy się doczekać oryginalnych, pomysłowych i nieszablonowych prac plastycznych związanych z tematem oszczędzania wody pitnej. Wierzymy, że spojrzenie przedszkolaka potrafi skutecznie uświadomić dorosłych, jak ważne jest dbanie o zasoby wodne.

Potrzebujemy takich eko ambasadorów!

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

 

 

do góry