Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego
21/09 2023
#Edukacja #Kampania oszczędzaj wodę 2023

Zapraszamy uczniów klas I do udziału w konkursie plastycznym "Oszczędzam każdą kroplę wody"

Pragniemy zaprosić uczniów klas pierwszych z mikołowskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Oszczędzam każdą kroplę wody". Celem konkursu jest kształtowanie postaw i przyzwyczajeń proekologicznych wśród uczniów, upowszechnienie wiedzy na temat oszczędzania wody, zaangażowanie użytkowników wód na poziomie lokalnym w oszczędzaniu wody, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz inspirowanie do aktywności twórczej i proekologicznej.

Konkurs plastyczny adresowany jest do uczniów klas I szkół podstawowych. Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizator przyzna nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.

Opiekunowie uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie plastycznym muszą zapoznać się z regulaminem i wypełnić jego załączniki. Link poniżej.

Regulamin Konkursu Plastycznego "Oszczędzam każdą kroplę wody" dla UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Prace plastyczne można składać w szkole, do której uczęszcza dziecko. Dyrekcje placówek zostały poinformowane, że odbywa się taki konkurs oraz został im przesłany regulamin konkursu wraz z załącznikami. Dzięki czemu mogą Państwo zapoznać się z dokładnymi zasadami konkursu również w szkołach swoich pociech.

Jesteśmy ciekawi punktu widzenia uczniów na temat oszczędzania wody pitnej w swoim otoczeniu. Bardzo liczymy na oryginalne, pomysłowe i nieszablonowe prace plastyczne, które skutecznie zwrócą uwagę dorosłych, jak ważne jest dbanie o zasoby wodne. 

Potrzebujemy takich eko ambasadorów!

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I

 

do góry