Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego
09/04 2024
#Aktualności #Edukacja #Kampania oszczędzaj wodę 2024

Zapraszamy mikołowskie dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Woda w moim życiu"

Z radością ogłaszamy kolejny konkurs plastyczny w ramach kampanii ekologicznej "Oszczędzaj wodę pitną! cz.2". Zapraszamy mikołowskie dzieci do udziału w konkursie plastycznym "Woda w moim życiu". Jego głównym celem jest kształtowanie postaw i przyzwyczajeń proekologicznych wśród dzieci, upowszechnienie wiedzy na temat oszczędzania wody, zaangażowanie użytkowników wód na poziomie lokalnym w oszczędzaniu wody, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz inspirowanie do aktywności twórczej i proekologicznej.

Konkurs plastyczny adresowany jest do dzieci w wieku 5-8 lat – co istotne zostały wyodrębnione dwie kategorie wiekowe uczestników:

  •   5-6 lat
  •   7-8 lat

Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizator przyzna we wszystkich wymienionych kategoriach nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Każdy z uczestników może złożyć tylko jedną pracę, która musi być wykonana samodzielnie przez dziecko w wieku od 5 do 8 lat. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.

Opiekunowie uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie plastycznym muszą zapoznać się z regulaminem i wypełnić jego załączniki. Link poniżej.

Link do regulaminu

Prace plastyczne należy składać w siedzibie ZIM Sp. z o.o. przy ul. Kolejowej 4. Dyrekcje przedszkoli zostały poinformowane o odbywającym się konkursie, a także został im przesłany jego regulamin wraz z wszystkimi załącznikami. Dzięki czemu mogą Państwo zapoznać się z dokładnymi zasadami konkursu również w przedszkolach swoich pociech.

Zobacz: Prace plastyczne z poprzednich konkursów plastycznych.

Nie możemy się doczekać oryginalnych, pomysłowych i nieszablonowych prac plastycznych związanych z tematem oszczędzania wody pitnej. Wierzymy, że spojrzenie dziecka potrafi skutecznie uświadomić dorosłych, jak ważne jest dbanie o zasoby wodne.

Potrzebujemy takich eko ambasadorów!

Zobacz: Kampania ekologiczna "Oszczędzaj wodę pitną!" w 2023 r.

Konkurs plastyczny

do góry