Zgłoś
Awarię
Unia Europejska BIP
  • Tłumacz języka migowego
15/11 2022
#Bieżące inwestycje

Nowa strona internetowa ZIM

Z wielką radością chcemy Państwa poinformować, że Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. posiada nową odsłonę strony internetowej. Wierzymy, że ta witryna będzie skutecznie służyła wszystkim mieszkańcom.

Łatwy i przyjazny dostęp do informacji

Nowa strona internetowa ma przede wszystkim ułatwić komunikację Spółki z klientami w sposób wygodny, intuicyjny i swobodny. Zależało nam, aby uzyskali Państwo łatwy i przyjazny dostęp do bieżących informacji, poszczególnych procedur w naszej firmie, ale również do treści w zakresie edukacji ekologicznej. Sposób zgłaszania występujących awarii na sieciach wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych jest zrozumiały, wszelkie komunikaty związane z przerwami w dostawie wody czy ciepła są pogrupowane według działów, a z kolei podstrona “Zamówienia publiczne” jest teraz bardziej klarowna. Warto wspomnieć, że nasi nowi klienci będą mogli skorzystać z procedury, która krok po kroku poprowadzi ich do podłączenia się do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Oczywiście procedur jest więcej w zależności od potrzeb klienta, dlatego zachęcamy do korzystania z naszej nowej witryny. 

nowa strona internetowa ZIM

Spełnione wytyczne WCAG

Chcemy podkreślić, że jako Spółka dostrzegamy potrzeby osób niepełnosprawnych, dlatego nowa strona internetowa jest dostosowana do najnowszych wytycznych WCAG. WCAG to skrót od angielskiego wyrażenia Web Content Accessibility Guidelines, czyli zalecenia dotyczące tworzenia dostępnych serwisów internetowych, w tym treści dla osób z niepełnosprawnościami. Nowa strona internetowa ZIM zapewnia dostęp do jej zawartości każdemu użytkownikowi w każdych warunkach i na dowolnym urządzeniu, ponieważ jest responsywna. 

Podniesienie świadomości ekologicznej

W obecnych czasach ważny jest ekorozwój, który obejmuje zarówno przedsiębiorstwa oraz wszelkiego rodzaju organizacje jak i poszczególne grupy ludzi: dzieci, młodzież, seniorzy czy dorośli w wieku produkcyjnym. Stawiamy na edukację ekologiczną i zależy nam na budowaniu proekologicznych postaw wśród mieszkańców Mikołowa. W związku z tym na naszej nowej stronie internetowej można wyszukać mnóstwo informacji na temat podniesienia swojej świadomości ekologicznej. W konkretny i prosty sposób podajemy działania na rzecz środowiska, które można wdrożyć w swoim otoczeniu już dziś.  

Zachęcamy Państwa do korzystania z zawartości nowej strony Zakładu Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.. Mamy wielką nadzieję, że stanie się ona miejscem przyjaznym i wartościowym dla mieszkańców Mikołowa.

do góry